Stěhování firem a kanceláří

Rychle a efektivně přestěhujeme kanceláře, firmy i celé firemní budovy. Převezeme náklad všech hmotností a velikostí. Disponujeme vozy na dlouhé vzdálenosti, což nám umožňuje přestěhovat firmy po Brně, ale i mezi obcemi v České republice nebo po celé Evropě.

Přizpůsobíme se a stěhovací harmonogram nastavíme tak, abyste stěhováním ztratili co nejméně času a nedošlo k narušení chodu společnosti. S vaším majetkem budeme zacházet bezpečně a bude důkladně zajištěn proti případnému poškození. Máme bohaté zkušenosti se stěhováním malých firem i obrovských firemních komplexů s těžkou technikou a také s převozem křehkých věcí a starožitností. Věnujte se byznysu a nechte to na nás!

Proč stěhovat s námi?

Stěhujeme i o víkendu

Stěhujeme i o víkendech či svátcích bez příplatků, přizpůsobíme se vašim časovým možnostem. Vše řešíme individuálně, stačí se jen domluvit.

Převezeme veci všech velikostí

Se stěhováním věcí všech hmotností a velikostí, jakou jsou například velké stroje, těžké kusy nábytku, trezory, servery apod., máme bohaté zkušenosti.

Přivezeme balicí materiál

  • Na požádání přivezeme v předstihu krabice a další balicí materiál, abyste si mohli vše v klidu zabalit. Nebo vám pomůžeme i s balením.

Odborná montáž

  • Naši zkušení technici odborně demontují a následně smontují nábytek, odpojíme a znovu zapojíme veškeré spotřebiče a ve spolupráci s partnery zjistíme další potřebné služby

Vozy na dlouhé vzdálenosti

  • Naše stěhovací nákladní auta jsou vhodná i na dlouhé vzdálenosti a vybavena GPS s mapami po celé Evropě. Doručíme váš majetek přesně tam, kam potřebujete.

Pojištění majetku

  • S vaším majetkem manipulujeme s maximální opatrností, pro každý případ jsme standardně pojištěni proti rizikům souvisejícím se stěhováním do výše 10 000 000 Kč.

 

Napište nám

Ať víme, kolik krabic připravit.