Mezinárodní stěhování

Vše, co můžeme přestěhovat po Brně, pro nás není problém přestěhovat také po zemích Evropské unie*. Můžete využít našich služeb, pokud potřebujete pomoc s balením a vybalováním. Při stěhování nábytku nabízíme demontáž a opětovnou montáž v místě určení. Na vyžádání vám zdarma poskytneme obalové materiály pro pohodlnou a bezpečnou přepravu. Vaše věci budou se všemi potřebnými zákonnými náležitostmi přepraveny našimi dodávkami z vámi zvoleného bodu A do bodu B, zatímco vy se můžete pohodlně dopravit třeba letecky. O svěřený majetek nemusíte mít žádné obavy, naše pojištění kryje případné škody až do výše 10 milionů korun.

 

*Stěhování mezi státy poskytujeme v rámci Evropské unie – Belgie, Bulharsko, Česká republika, Dánsko, Estonsko, Finsko, Francie, Irsko, Itálie, Kypr, Litva, Lotyšsko, Lucembursko, Maďarsko, Malta, Německo, Nizozemsko, Polsko, Portugalsko, Rakousko, Rumunsko, Řecko, Slovensko, Slovinsko, Španělsko, Švédko a Chorvatsko

Proč stěhovat s námi?

Vy cestujete pohodlně

  • O nás bez nás? Vaši přítomnost při přepravě věcí nevyžadujeme. Přestěhujeme vás s maximální zodpovědností a vy můžete cestovat pohodlně směr nový domov.

Přivezeme balicí materiál

  • Na požádání přivezeme v předstihu krabice a další balicí materiál, abyste si mohli vše v klidu zabalit. Nebo vám pomůžeme i s balením.

Angličtina není problém

  • Naši pracovníci jsou jazykově vybaveni. Mluvíme anglicky a dokážeme si poradit i v nečekaných situacích. V případě potřeby vše vyřídíme sami.

Bezpečné balení

  • Veškerý majetek pečlivě zabalíme do bublinkové fólie tak, aby nedošlo k jeho poškození například otřesy při přepravě.

Vozy na dlouhé vzdálenosti

  • Naše stěhovací nákladní auta jsou vhodná i na dlouhé vzdálenosti a vybavena GPS s mapami po celé Evropě. Doručíme váš majetek přesně tam, kam potřebujete.

Pojištění majetku

  • S vaším majetkem manipulujeme s maximální opatrností, pro každý případ jsme standardně pojištěni proti rizikům souvisejícím se stěhováním do výše 10 000 000 Kč.

 

 

Napište nám

Ať víme, kolik krabic připravit.