Stěhování bytů a domů

Přestěhujeme váš malý byt nebo klidně celý dům. Poskytneme obalový a balicí materiál zdarma, na přání odborně demontujeme váš nábytek a ve vašem novém domově ho dáme do původní podoby. Od pondělí do neděle, kdykoliv se vám to bude hodit – o víkendech stěhujeme bez příplatků. Po Brně, v Praze, ale i kdekoli jinde v ČR nebo EU. O všechno se postaráme, jsme opatrní, pečliví a pokud by se přece jen něco přihodilo, máme pojištění, které kryje případné škody až do výše 10 milionů korun.

Proč stěhovat s námi?

Stěhujeme i o víkendu

  • Stěhujeme i o víkendech či svátcích bez příplatků, přizpůsobíme se vašim časovým možnostem. Vše řešíme individuálně, stačí se jen domluvit.

Obhlídka zdarma

  • Pokud to situace vyžaduje nebo budete-li si přát, zajistíme návštěvu našeho technika, který zdarma zhodnotí a naplánuje vaše stěhování do nejmenších detailů.

Přivezeme balicí materiál

  • Na požádání přivezeme v předstihu krabice a další balicí materiál, abyste si mohli vše v klidu zabalit. Nebo vám pomůžeme i s balením.

Odborná montáž

  • Po předchozí domluvě vám rádi demontujeme a opět smontujeme nábytek ve vašem novém domově.

Vozy na dlouhé vzdálenosti

  • Naše stěhovací nákladní auta jsou vhodná i na dlouhé vzdálenosti a vybavena GPS s mapami po celé Evropě. Doručíme váš majetek přesně tam, kam potřebujete.

Pojištění majetku

  • S vaším majetkem manipulujeme s maximální opatrností, pro každý případ jsme standardně pojištěni proti rizikům souvisejícím se stěhováním do výše 10 000 000 Kč.

 

Napište nám

Ať víme, kolik krabic připravit.